Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Який камінь найкраще використовувати для стільниць?

Який камінь найкраще використовувати для стільниць?

Найбільш популярними матеріалами для стільниць безумовно є натуральні камені такі як граніт, мармур та штучні – кварцовий та акриловий камені.

Натуральні камені відобразили в собі неповторні візерунки та розкішні відтінки, сповнені гармонії та краси. Малюнок каменю не повторюється, тому кожна стільниця буде ексклюзивною. Це престижно. Гранітні та мармурові стільниці відрізняються високою стійкістю до стирання та подряпин. Можна сказати, що вони не бояться перепадів температур та ударів. Проте завдяки своїй структурі граніт довговічніший та міцніший ніж мармур. Він не боїться рідин, кислотомістких розчинів, жару, тому стільниці з граніту більше замовляють. Мармур  – пориста порода, дуже залежить від впливу навколишнього середовища, потребує постійного догляду. Гарячий посуд, пролитий чай чи кава можуть залишити на мармурі сліди. 

Штучний камінь не має пор, пустот і нітрохи не поступається натуральному в оригінальності малюнка, при цьому залишається більш практичним. Стільниці з кварциту виготовляються з високотехнологічного матеріалу. До його складу входять кварц та мінеральні речовини, пов’язані поліефірними та акриловими смолами. 

Споживчі якості стільниць, виготовлених зі штучного каменю, настільки високі, що вони з успіхом конкурують зі стільницями з натурального каменю і навіть перевершують їх по цілому ряду показників. Вони стійкі до механічних пошкоджень, хімічному та температурному впливу. Навіть якщо стільниця білосніжно – білого кольору можна не боятися слідів кави, червоного вина ти чорної смородини. Стільниці зі штучного каменю не вбирають жир, запахи та вологу. Камінь є екологічним та гігієнічним.