Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

В’ЄТНАМСЬКИЙ КВАРЦИТ VICOSTONE

В'ЄТНАМСЬКИЙ КВАРЦИТ VICOSTONE

Це природа! Це VICOSTONE!

Компанія VICOSTONE була заснована в 2002 році у В’єтнамі. У цьому ж році на її виробничих потужностях, розташованих в Hoa Lac High-Tech Park Ханой були випущені перші зразки кварцового агломерату. У 2003 році на заводі компанії встановлюється обладнання від Breton S. P. A (Італія), що дозволило використовувати технологію виробництва високоякісного кварцового каменю за допомогою вібропресу в абсолютному вакуумі. У 2009 році компанія запускає другу виробничу лінію, що дозволило їй подвоїти випуск продукції.

 
На міжнародній виставці Marmomack International Trade Fair у 2012 році VICOSTONE представляє сорт кварциту під назвою Calacatta, який не втратив свою популярність і сьогодні.

 
Велику увагу компанія VICOSTONE приділяє не тільки якості продукції, але й безпеці та здоров’ю споживачів. Вся продукція має міжнародний сертифікат GREENGUARD, що підтверджує, що продукція Vicostone не виділяє токсичні речовини в повітря всередині приміщення.
Таким чином, штучний кварцовий камінь Vicostone може використовуватися як у громадських місцях, таких як школи, лікарні, кафе і ресторани, так і в приватних будинках і квартирах.

Поверхні Vicostone випускаються у вигляді слебів розміром 1440 мм * 3050 мм і товщиною 20 мм.

З кварциту VICOSTONE виготовляють:

Отримати більш детальну інформацію про вартість каменю та замовити вироби Ви можете за наступними адресами та телефонами.