Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Український кварцит Atem

Компанія ATEM першою в Україні запустила виробництво кварцового агломерату – нового перспективного матеріалу для виробництва стільниць з кварциту, зовнішнього і внутрішнього облицювання приміщень.

Кварцит або кварцовий агломерат – це унікальний матеріал, який поєднує в собі красу натурального каменю й унікальні експлуатаційні властивості. Він складається з 93% дробленого кварцу, 5% поліефірних смол і близько 2% фарбувальних пігментів.
В процесі виготовлення всі компоненти піддаються пресуванню при високій температурі та вібрації. В результаті виходить однорідний матеріал високої міцності й щільності. Оскільки при пресуванні з кварциту витісняється все повітря то в фіналі виходить практично безпористий матеріал з коефіцієнтом водопоглинання 0,02%.


Застосування штучних кварцевих поверхонь ATEM

Так як кварцит ATEM практично не поглинає рідину це робить його ідеальним матеріалом для облицювання приміщень з підвищеною вологістю.
З цього штучного матеріалу виготовляють:

Плити випускаються розміром 3000*1400 мм та товщиною 20 мм. Це дозволяє використовувати ATEM в самих різних проектах. Матеріал добре обробляється і без особливих зусиль ділиться на необхідні фрагменти.

Кварцовий камінь ATEM від Гранітбудексклюзив

 Кварцовий камінь компанії ATEM – на даний момент найбільш бюджетний штучний камінь на території України. За своїми характеристиками цей матеріал відповідає міжнародним нормам і не поступається своїми експлуатаційними властивостями закордонним аналогам – при цьому має значно нижчу ціну. Має широку кольорову гаму, що дає можливість використовувати його у будь якому дизайні. Для уточнення вартості кварциту та готових виробів з нього телефонуйте до наших менеджерів або завітайте до нас.