Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Засоби по догляду за каменем

                 Засоби по догляду за каменем - це запорука краси Ваших виробів

Підлога або камін з мармуру, сходи або стільниця з граніту - це вироби з натурального каменю, які завжди радують нас і дарують нам свою унікальну красу. Але, з часом, ми починаємо помічати, що підлога, яка ще недавно так виблискувала, втратила свій блиск; на улюбленій стільниці з дорогого італійського мармуру залишилися сліди від вина і кави; сходи з граніту втратили колишній блиск. Все це пояснюється тим, що натуральний камінь є частиною живої природи, камінь дихає, тим самим вбираючи в себе пил і бруд. Тому для того, щоб він радував нас довгі роки, необхідний правильний догляд за каменем. Принцип даного догляду дуже простий, його можна порівняти з доглядом за автомобілем: ми регулярно миємо наш автомобіль і з певною періодичністю обробляємо кузов воском, який освіжає колір автомобіля, а також допомагає захистити лакофарбове покриття від палючого сонця, пекучого морозу, солей і бруду. Також необхідний догляд і за каменем. Зокрема для догляду за мармуром і гранітом існує безліч засобів, які можна використовувати в залежності від завдань, які ми хочемо вирішити.

 
Щоб захистити мармур і граніт від забруднення ми рекомендуємо застосовувати спеціально розроблені засоби, які проникають всередину каменя, виконуючи відразу кілька функцій: водо- та брудовідштовхуючий захист, а також відновлення натурального кольору каменя або надання ефекту тонування (ефекту мокрого каменю). Для захисту, а також підтримки кольору і блиску каменю застосовують спеціальні воскові поліролі. Серед таких препаратів прекрасно себе зарекомендували такі компанії як TENAX, ADRIA, ILPA. Тому купуючи у нас засоби по догляду за каменем, Ви завжди будете впевнені в відмінному результаті.


Для догляду за підлогою з мармуру або граніту ми рекомендуємо використовувати тільки перевірені засоби. Ні в якому разі не рекомендуємо застосовувати побутові миючі засоби або засоби для чищення, а також оцет, сік лимона або інші "народні" засоби, що містять кислоту. При попаданні вина, кави або оцту на поверхню каменю, необхідно постаратися відразу ж прибрати такі плями за допомогою губки або м'якої тканини. Якщо такі плями залишаться на довгий час, то на поверхні мармуру можуть виникнути пошкодження полірування, а проникнення рідини всередину каменя, в свою чергу, стане причиною утворення плям.

 


ILPA

Компанія "Гранітбудексклюзив" пропонує засоби по догляду за натуральним каменем (гранітом та мармуром) виробництва відомої італійської фірми ILPA: клей - мастика, захистні засоби, віск та лак для граніту, рідини для зміцнення поверхонь виробів з граніту, які піддаються погоднім умовам.

TENAX

TENAX - один з провідних виробників засобів по захисту, догляду та відновленню натурального каменю. Компанія "Гранітбудексклюзив" надає широкий вибір засобів по догляду за каменем цієї марки. У нас Ви можете придбати засоби для імпрегнації натурального каменю, мармуру та граніту TENAX, які додадуть матеріалу не тільки бездоганний вигляд, але і захистять від води, плям та бруду.

ADRIA

В компанії "Гранітбудексклюзив" Ви можете придбати епоксидні клеї та клеї - мастики для склеювання природного каменю (мармур, граніт, травертин, онікс) італійського виробника ADRIA.