Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Камінні портали з піщаника

Камінний портал з пісчаника

 

Камінні портали з піщаника здобули популярність завдяки вишуканості, яку вони надають будинку. Не варто забувати і про переваги природного матеріалу, основним з яких є екологічність.
Ті, хто намагається вести здоровий спосіб життя і дотримуються всього натурального, зможуть оцінити дану перевагу. Але і це не найголовніше, тому що будинок, перш за все, буде наповнений теплом і затишком, настільки привабливими для вас і ваших близьких. Камін з пісковика забезпечить приємну атмосферу для спілкування. Не варто забувати і про аристократичний вигляд каміна, який додасть витонченості будь-якого інтер'єру.
 

Особливості та переваги камінного порталу з піщаника

 Для тих же, хто керується насамперед практичністю у своєму виборі варто відзначити як привабливі ціни на такий матеріал, так і його чудові фізико – механічні властивості.
Піщаник відрізняється стійкістю до перепадів температур, впливу хімічних речовин, не варто турбуватися і про токсини. Такий портал простий в обслуговуванні, не вимагає застосування особливих пристосувань, так що можна обійтися підручними засобами. А оскільки в повсякденності камін служить в основному доповненням до інтер'єру, ніж постійним джерелом опалення, вам не доведеться турбуватися про його обслуговування.