Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Камінні портали з мармуру і граніту

Сьогодні в багатьох будинках є каміни. І вони служать не стільки джерелом тепла, як важливим елементом оформлення інтер'єру. І для того щоб камін прикрасив ваш будинок необхідно його правильно вибрати і встановити.
Портал для каміну - це спеціальне обрамлення з місцем для установки камінної топки. Для виготовлення таких порталів використовуються різні матеріали: дерево, гіпсокартон, кераміка, поліуретан та інші матеріали. Але найкращим варіантом вважається натуральний камінь - мармур або граніт. З допомогою цих природних матеріалів можна домогтися приголомшливих результатів.

 

Каміннний портал з мармуру

 

Камінні портали з мармуру.

Мармур є унікальним облицювальним матеріалом. З його допомогою можна не тільки облицювати камін, але й вирізати на поверхні різноманітні об'ємні узори і малюнки.
Крім привабливого зовнішнього вигляду мармурові камінні портали мають цілий ряд переваг:

  • великий термін експлуатації без видимих змін зовнішнього вигляду;
  • добре збирає тепло;
  • велика міцність і стійкість;
  • екологічність;
  • добре акумулює тепло;
  • простий догляд.

За допомогою мармуру можна створити портал в будь-якому стилі - від класики до хай-тека. І такий камін дійсно стане окрасою вашого будинку, створить особливу атмосферу домашнього затишку і комфорту.


Замовити камінний портал

Гранітбудексклюзив виготовляє портали для камінів уже більше 15 років. Подивитися наші роботи ви можете в нашій фотогалереї або наших представництвах у Львові, Луцьку та Рівному.
Щоб замовити портал достатньо зв'язатися з нами будь-яким із способів, зазначених на сайті. Ми також надаємо послуги з доставки та встановлення камінів та консультації по догляду.