Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Стільниці з мармуру

купити Стільниці з мармуру

Сучасні технології все більше проникають в наше життя. Але попри це, такі натуральні матеріали, як камінь або дерево користуються великим попитом у дизайнерів. Одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення стільниць для кухонь та ванних кімнат є мармур. Стільниці з цього натурального каменю добре вписуються в будь-який інтер’єр. Мармур здатний не лише прикрасити інтер’єр будинку або квартири, але і як стверджують психологи допомогти Вам отримати стан комфорту і затишку. Природне сяйво мармуру надає приміщенню яскравості та блиску, а неповторні природні завитки додають нотку розкоші та краси в будь-який простір.

Переваги стільниць з мармуру

Якщо гранітна стільниця практично ідеально підходить для кухні, те ж саме можна сказати про стільницю з мармуру для ванної кімнати. І для цього є вагомі причини:

Крім того, що мармур є найкращим матеріалом для стільниць, він також ідеально підходить для раковин та стін ванної кімнати. З його допомогою Ви можете створити бездоганний вигляд та вишукану атмосферу.

Вартість стільниці з мармуру

Вартість стільниці залежить від її розмірів та обраного Вами природного матеріалу. В середньому вартість стільниці з мармуру коливається в діапазоні від 200 до 350 дол. за м2 готового виробу. Також велике значення має дизайн стільниці. Незвичайні форми, створення додаткової товщини плити, використання мийки з нижнім монтажем, фігурні торці додають до загальної вартості. Прості форми, такі як квадрати або прямокутники, навпаки роблять стільницю більш економічною оскільки їх легше виготовляти та встановлювати.

Ціна на стільниці з мармуру формується наступним чином:

Немає стандартної фіксованої ціни за стільницю з каменю, так як кожна – індивідуальна і все залежить від її параметрів та майбутнього зовнішнього вигляду.

Терміни виготовлення стільниці з мармуру

Термін виготовлення мармурової стільниці складає орієнтовно три – чотири тижні.

Як замовити стільницю з мармуру

Якщо Ви хочете дізнатися більше про найкращі мармурові стільниці та замовити Вам потрібно:

Наша компанія допоможе Вам створити унікальний інтер’єр у Вашому будинку чи квартирі. У нас є великий досвід виготовлення та встановлення мармурових стільниць. Виготовлені нашими спеціалістами стільниці є еталоном стилю і якості. Великий асортимент каменю, привабливі ціни, можливість індивідуального замовлення – усе це дозволить Вам отримати саме те, що Ви бажаєте.

  1. Зателефонувати нам. Наші менеджери відразу нададуть Вам всю необхідну інформацію.
    1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
    2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне
  2. Відвідати наші офіси за такими адресами:
    1. м. Луцьк, вул. Трункіна,3
    2. м. Рівне, вул. Млинівська, 18