Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Сучасні технології все більше проникають в наше життя. Але незважаючи на це, такі натуральні матеріали, як камінь або дерево користуються великим попитом у дизайнерів. Одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення стільниць для кухонь та ванних кімнат є мармур. Стільниці з цього натурального каменю добре вписуються в будь-який інтер’єр. Мармур здатний не лише прикрасити інтер’єр будинку або квартири, але й як стверджують психологи допомогти Вам отримати стан комфорту і затишку. Природне сяйво мармуру надає приміщенню яскравості та блиску, а неповторні природні завитки додають нотку розкоші та краси в будь-який простір.

Переваги стільниць з мармуру

Якщо гранітна стільниця практично ідеально підходить для кухні, те ж саме можна сказати про стільницю з мармуру для ванної кімнати. І для цього є вагомі причини:

Крім того, що мармур є найкращим матеріалом для стільниць, він також ідеально підходить для раковин та стін ванної кімнати. З його допомогою Ви можете створити бездоганний вигляд та вишукану атмосферу.

Вартість стільниці з мармуру

Вартість стільниці залежить від її розмірів та обраного Вами природного матеріалу. В середньому вартість коливається в діапазоні від 200 до 350 дол за м2 готового виробу. Також велике значення має дизайн стільниці. Незвичайні форми, створення додаткової товщини плити, використання мийки з нижнім монтажем, фігурні торці додають до загальної вартості. Прості форми, такі як квадрати або прямокутники, навпаки роблять стільницю більш економічною так як їх легше виготовляти та встановлювати.

Ціна формується наступним чином:

Немає стандартної фіксованої ціни за стільницю з каменю, так як кожна – індивідуальна і все залежить від її параметрів та майбутнього зовнішнього вигляду.

Терміни виготовлення

Термін виготовлення мармурової стільниці складає орієнтовно три – чотири тижні.

Як замовити стільницю з мармуру

Якщо Ви хочете дізнатися більше про найкращі мармурові стільниці та замовити Вам потрібно:

Наша компанія допоможе Вам створити унікальний інтер’єр у Вашому будинку чи квартирі. У нас є великий досвід виготовлення та встановлення мармурових стільниць. Виготовлені нашими спеціалістами стільниці є еталоном стилю і якості. Великий асортимент каменю, привабливі ціни, можливість індивідуального замовлення – усе це дозволить Вам отримати саме те, що Ви бажаєте.

  1. Зателефонувати нам. Наші менеджери відразу нададуть Вам всю необхідну інформацію.
    1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
    2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне
  2. Відвідати наші офіси за такими адресами:
    1. м. Луцьк, вул. Трункіна,3
    2. м. Рівне, вул. Млинівська, 18