Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Сходи з мармуру

Сходи з мармуру

Сходи з мармуру у всі часи цінувалися за свій благородний вигляд і практичність. Такі сходи ефектно підкреслюють вишуканість інтер’єру Вашого будинку і є ознакою добробуту та гарного смаку. Мармур – є міцним матеріалом. Цей благородний камінь добре шліфується і полірується. Має пористу структуру, завдяки якій в приміщенні створюється особливий мікроклімат. Слід відзначити величезний вибір кольорів і відтінків цього природного матеріалу – від холодних до теплих тонів, від чорного до білого кольору. З мармуру можна виготовити не тільки сходинки, але і підсходинки, сапожки, площадки між поверхами. Також ми виготовляємо мармурові поручні та балясини.

Переваги та особливості сходів з мармуру

мармурові сходи в Луцьку

Правильний догляд за мармуровими сходами

Такі сходи не потребують спеціального догляду – звичайна вологе прибирання для видалення пилу. Якщо ви бажаєте захистити сходи від впливу негативних факторів, тим самим продовживши строк їх служби, у нас Ви можете придбати спеціальні засоби по догляду за каменем.

Сходи з мармуру в Луцьку

Вартість сходів з мармуру

Вартість мармурових сходів залежить від розмірів та обраного Вами матеріалу. У нас на складі представлені взірці мармуру різних країн світу таких як Італія, Оман, Туреччина, Іспанія, Китай та ін. Відповідно вартість за м2 каменю теж буде різною. В середньому вартість за готову сходинку розміром 1000*300*30 коливається від 1350 грн до 3000 грн. На ціну сходинки також впливає який тип торця Ви обираєте: прямий чи фігурний; яка товщина листа буде використана для виготовлення та ін.

Ціна на мармурові сходи формується наступним чином:

Терміни виготовлення мармурових сходів

Термін виготовлення сходів з мармуру складає три – чотири тижні, а термін монтажу – орієнтовно до десяти днів.

Як замовити сходи з мармуру

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію та замовити сходи з натурального мармуру Вам потрібно:

Зателефонувати нам. Наші менеджери відразу нададуть Вам всю необхідну інформацію.

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне

Відвідати наші офіси за такими адресами:

м. Луцьк, вул. Трункіна,3

м. Рівне, вул. Млинівська, 18