Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Сходи з мармуру у всі часи цінувалися за свій благородний вигляд і практичність. Такі сходи ефектно підкреслюють вишуканість інтер’єру Вашого будинку і є ознакою добробуту та гарного смаку. Мармур – є міцним матеріалом. Цей благородний камінь добре шліфується і полірується. Має пористу структуру, завдяки якій в приміщенні створюється особливий мікроклімат. Слід відзначити величезний вибір кольорів і відтінків цього природного матеріалу – від холодних до теплих тонів від чорного до білого кольору. З мармуру можна виготовити не тільки сходинки, але і підсходинки, сапожки, площадки між поверхами. Також ми виготовляємо мармурові поручні і балясини.

Переваги і особливості сходів з мармуру

Правильний догляд за мармуровими сходами

Такі сходи не потребують спеціального догляду – звичайна вологе прибирання для видалення пилу. Якщо ви бажаєте захистити сходи від впливу негативних факторів, тим самим продовживши строк їх служби, у нас Ви можете придбати спеціальні засоби по догляду за каменем

Отримати більш детальну інформацію та замовити сходи з натурального мармуру Ви можете за наступними адресами та телефонами.