Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Сходи з граніту

Купити Сходи з Граніту

Сходи з граніту раніше зустрічалися тільки у відомих і багатих будинках. І на це були свої причини. Цей елемент інтер’єру або екстер’єру підкреслював те, що господар цього будинку не тільки заможний, але і має гарний смак. Але сьогодні гранітні сходи доступні практично кожному. Їх можна використовувати як усередині, так і ззовні приміщення. Вони не бояться води, перепадів температур, механічних впливів. 

Переваги сходинок з граніту

Способи монтажу гранітних сходів

Сходи з граніту в Луцьку та Рівному

Вартість гранітних сходів

Вартість сходів з граніту залежить від розмірів та обраного Вами матеріалу. У нас на складі представлені граніти як українських родовищ, так і родовищ різних країн світу таких як Італія, Бразилія, Індія, Китай та ін. Відповідно вартість за м2 каменю теж буде різною. В середньому вартість за готову сходинку розміром 1000*300*30 з українських гранітів коливається в діапазоні від 770 до 1100 грн, а вартість з імпортних – від 2000 грн і вище. На ціну сходинки також впливає який тип торця Ви обираєте: прямий чи фігурний; яка товщина листа буде використана для виготовлення та ін.

Ціна на гранітні сходи формується наступним чином:

Термін виготовлення сходів з граніту

Орієнтовно термін виготовлення гранітних сходів становить три – чотири тижні, а термін монтажу – до 10 днів в залежності від складності та об’єму.

гранітні сходи в Львові


Підсумовуймо. Сходи з граніту — це красиво, практично й престижно. Довірте їх виготовлення нам — і ми Вас не розчаруємо. Наші фахівці мають багаторічний досвід виготовлення та монтажу сходових конструкцій з граніту і мармуру. Телефонуйте — і наші менеджери допоможуть Вам з вибором та дадуть відповіді на усі Ваші запитання.

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне

Ви можете відвідати наші офіси, які розташовані за адресами:

м. Луцьк, вул. Трункіна, 3

м. Рівне, вул. Млинівська, 18