Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Тренд "природність та екологічність" - травертин

22-05-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренд - природність, натуральність, екологічність - неймовірно актуальний сьогодні. Використовуючи для оздоблення свого інтер'єру травертин, Ви не лише залишаєтесь в тренді, а й створюєте в своєму помешканні атмосферу домашнього затишку, тепла, комфорту, яка чудово гармонує з ультрасучасним дизайном, мінімалізмом та класикою.

 

У наш час велику довіру у господарів приватних будинків та громадських будівель заслужив травертин - натуральний камінь з властивостями вапняку і мармуру. Оброблені цим матеріалом поверхні як зовні будинку, так і всередині відразу набувають гарний, шляхетний, добротний вигляд. Їм не страшні ні зливи, ні поривчастий вітер, ні пекуче сонце. А оскільки травертин найчастіше має пористу структуру, він також з успіхом використовується в підвищенні теплоізоляційних характеристик будівель.

 

Хоча він по щільності і твердості поступається мармуру, але теж відноситься до категорії довговічних матеріалів. Травертин, як і інші природні камені, володіє досить великою вагою. Тому при облицюванні ним фасадів, необхідно провести ретельні розрахунки. Бувають випадки, коли потрібно додатково зміцнити фундамент, стіни і інші конструктивні елементи будівлі.

 

При обробці зовнішніх стін він часто застосовується у вигляді плит. Їх розміри варіюються як від малих, так і до великих. Перед виготовленням плит (плитки) травертин спочатку дробиться, а потім пресується. Це дозволяє додати до його складу різні захисні, клеючі та кольороутворюючі інгредієнти. Тому виготовлена з травертину плитка може мати найрізноманітніші форми, розміри, кольори та задовольнити, тим самим, запити найбільш вимогливих покупців.

 

З цього природного каменю виготовляються не тільки плити або плитка, але і безліч інших корисних і потрібних предметів, таких як фасадний декор, підвіконня, сходи, штукатурка та інші. Та й ціни на вироби з нього досить прийнятні.Травертином можна робити обробку не тільки зовнішніх поверхонь будівель, але і створювати чудовий інтер'єр всередині них. Завдяки наявності вологостійкості і антиковзаючим ефектом, він з успіхом застосовується не тільки в облицюванні ванних кімнат і басейнів, але є затребуваним і в інших сферах будівельної індустрії. Якщо в його ансамбль входять натуральні камені, то створюється чудовий інтер'єр з красивим і неповторним дизайном.

Ми пропонуємо Вам для облицювання фасадів, стін, камінів, підлоги плитку з травертину у різноманітних форматах та видах обробки поверхні. Детальніше читайте у нашій статті "Плитка з травертину"