Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Новий кварцит - SILESTONE

20-08-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наша компанія постійно збільшує асортимент якісних кварцитів для виробництва стільниць, підвіконь, підлог та інших елементів інтер'єру. Сьогодні це лідируючий іспанський бренд - Silestone

Silestone займається виробництвом кварцових антибактеріальних стільниць і входить до складу ексклюзивного Форуму Лідируючих Брендів Іспанії (Spanish Forum of Leading Brands), що нараховує 75 іспанських фірм.

1990 року народжується Silestone, матеріал, який не тільки поєднує в собі кращі природні якості каменю, але, більше того, - покращує їх. Це безумовний крок вперед у виробництві кам'яних матеріалів, який отримав швидке визнання як серед фахівців, так і серед кінцевих користувачів. Успіх нового матеріалу був настільки великим, що його відкриття послужило створенню нової категорії продукту: антибактеріальна кварцова стільниця.

 
Silestone від Cosentino, єдиний у своєму роді бренд, має неповторними властивостями і характеристиками, які перетворюють в унікальних і самих користувачів продукції Silestone. Ексклюзивні якості бренду послужили "вхідним квитком" у світ високої моди і сучасного дизайну.
Завдяки бездоганній репутації та реальних активів, що отримав світове визнання фахівців у сфері художнього оформлення, дизайну та архітектури, Silestone, який на сьогоднішній день представлений в більш ніж 50 країнах світу, зарекомендував себе як міжнародний престижний бренд. Займає лідируюче місце в сфері своєї діяльності і в приклад іншим виробникам вкладає ресурси в науково-дослідні роботи та інновації для реалізації державних і приватних будівельних проектів 21 століття.

Кольорова гамма, яку ми можемо Вам запропонувати, представлена в нашому "Каталозі каменю"