Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Мийка з натурального каменю

Для любителів природних матеріалів у нас є оригінальний і стильний предмет інтер'єра - раковина з натурального каменю. Якщо ви хочете додати вашій ванній кімнаті унікальний і неповторний колорит, цю пропозицію - для вас!

 

Мийка з мармуру

 

Будь-яка з кам'яних раковин здатна стати родзинкою інтер'єру. Вона м'яко і ненав'язливо принесе в ваш будинок подих самої природи, чарівність гірських долин і скелястих кряжів. Не буває двох абсолютно однакових брил каменю. Тому кожна раковина відрізняться від інших формою і фактурою, має свій індивідуальний малюнок поверхні. Точно таку ж ви не знайдете більше ні в кого.


Раковини виконані в мінімалістичному стилі. В цей стиль добре впишуться такі матеріали, як дерево і скло. Підійде і традиційна керамічна плитка. Цікавий образ можна створити, вибравши плитку з оригінальним малюнком. З каменем відмінно поєднуються металеві рушникосушки та інші аксесуари з нержавіючої сталі.
Для наших виробів ми використовуємо граніт, піщаник, мармур, вапняк і інші камені. Ви можете вибрати потрібний матеріал. Вартість виробу залежить у тому числі і від виду каменю. Кожна раковина виготовлена ​​з використанням ручних технологій і є художнім твором.


Ціна на кам'яні мийки поки ще вище, ніж на традиційні металеві або фаянсові. Але, сплативши трохи більше, ви отримаєте чудову можливість порадувати себе, влаштувавши у ванній кімнаті куточок справжньої природи.