Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Про компанію

КМП “Гранітбудексклюзив” вже 20 років займається виготовленням та встановленням виробів з природного каменю. За час існування на нашому підприємстві сформувався професійний колектив – майстри своєї справи, які розуміють ексклюзивність робіт з природним каменем.

Сьогодні наша компанія – це потужна виробнича база, один з найбільших складів мармуру та граніту на Західній Україні.

У нас Ви можете знайти природний камінь не лише українських родовищ, а й родовищ таких країн як Італія, Іспанія, Греція, Туреччина, Оман, Єгипет, Індія, Бразилія, Китай та інші.

Завдяки налагодженим зв’язкам з постачальниками та виробниками різних країн світу у нас є можливість доставити будь який вид граніту та мармуру під індивідуальне замовлення.

Наша компанія має значний досвід роботи як з масштабними об’єктами на  території України, так і з невеликими приватними замовленнями.

Серед наших робіт: облицювання фасаду готелю “Мир”, комплексу Марії Несвицької та міського будинку культури у місті Рівному; облицювання гранітними плитами Тріумфальної Арки біля пам’ятника Степана Бандери на площі Кропивницького та пам’ятник Андрію Шептицькому у Львові;благоустрій території Тернопільського Національного Економічного університету, співпраця з “Київстар”, “Укрсоцбанк”, “Кредобанк”; культові споруди в Ужгороді, Луцьку, Рівному та інших містах, а також безліч приватних об’єктів.