Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Підвіконня з мармуру

купити мармурове підвіконня

Мармур багато років використовується як унікальний будівельний і обробний матеріал. Він – міцний, довговічний, має безліч розмаїть фактур і відтінків. Тому вже багато років з нього виготовляють різні елементи інтер’єру, в тому числі та підвіконня. Мармурове підвіконня здатне прикрасити будь-яке приміщення.

Переваги підвіконня з мармуру

По-перше, підвіконня з мармуру зможе порадувати Вас практичністю і якістю. Вироби з мармуру не вимагають якогось особливого догляду – достатньо просто протирати пил. Ось ще які вигоди Ви отримаєте:

Підвіконня з мармуру

Вартість підвіконь з мармуру

Вартість мармурового підвіконня залежить від розмірів та обраного Вами матеріалу. У нас на складі представлені взірці мармуру різних країн світу таких як Італія, Оман, Туреччина, Іспанія, Китай та ін. Відповідно вартість за м2 каменю теж буде різною. В середньому вартість за готове підвіконня розміром 1000*300*30 коливається від 1350 грн до 3000 грн. На ціну підвіконня також впливає який тип торця Ви обираєте: прямий чи фігурний; яка товщина листа буде використана для виготовлення та ін.

Ціна на підвіконня з мармуру формується наступним чином:

Також у нас є залишки листів, які ми продаємо за спеціальними цінами та діють знижки на певні види каменю. Якщо Вам потрібно одне чи два підвіконня тоді їх можна сміливо виготовити з акційного матеріалу, а кінцева вартість Вас приємно здивує.

Терміни виготовлення мармурового підвіконня

Термін виготовлення підвіконь з мармуру складає орієнтовно три – чотири тижні.

Мармурове підвіконня — прикраса Вашого будинку або квартири

Сніжно-білі або бежевих відтінків мармурові підвіконня добре впишуться в інтер’єр Вашої спальні. А підвіконня з різних відтінків коричневого, зеленого, червоного, синього мармуру прикрасять Ваш кабінет, їдальню чи кухню. Такі підвіконня добре поєднуються з дерев’яними конструкціями та іншими елементами інтер’єру і надають йому закінчений вигляд.
Мармур досить делікатний матеріал, а процес виготовлення підвіконня з нього – складний, що вимагає високої кваліфікації та більшого досвіду. Наша компанія “Гранітбудексклюзив” вже багато років виготовляє різноманітні вироби з мармуру. Довірте виготовлення мармурових підвіконь для Вашого будинку професіоналам — і Ви не пошкодуєте. 

Якщо Ви хочете дізнатися більше про найкращі мармурові стільниці та замовити Вам потрібно:

Зателефонувати нам. Наші менеджери відразу нададуть Вам всю необхідну інформацію.

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне

Відвідати наші офіси за такими адресами:

  1. м. Луцьк, вул. Трункіна,3
  2. м. Рівне, вул. Млинівська, 18