Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Підвіконня з кварциту

підвіконня зі штучного каменю

Сьогодні для виготовлення підвіконь використовують різні матеріали – дерево, мармур, граніт. Але всі вони по естетичним та фізичним властивостям значно поступаються штучному матеріалу кварциту.

Переваги підвіконня зі штучного каменю

Підвіконня з кварциту в Луцьку та Рівному

Вартість підвіконь зі штучного каменю

Вартість підвіконня залежить від вартості самого каменю. Кварцит продається листами, які мають стандартні розміри 3050*1400*20мм. Є листи більших форматів таких як 3126*1590*20мм, але не всі виробники такі виготовляють. Можна купувати половину листа, який має розмір відповідно 3050*700*20мм або 3126*795*20мм. Окрім розмірів має значення виробник кварциту. Як правило листи українського виробника коштують в діапазоні 480 – 780 дол., іноземних – від 700 дол. і вище. Це вартість лише самого каменю, який необхідний для Вашого виробу і в цю вартість не врахована вартість виготовлення, монтажу та доставки. Для точного прорахунку потрібно мати розміри майбутніх підвіконь.

Ціна на підвіконня з кварциту формується наступним чином:

Також у нас є залишки листів, які ми продаємо за спеціальними цінами та діють знижки на певні види каменю. Якщо Вам потрібно одне чи два підвіконня тоді їх можна сміливо виготовити з акційного матеріалу, а кінцева вартість Вас приємно здивує.

Термін виготовлення підвіконня з кварцового каменю

Термін виготовлення підвіконня з кварциту складає орієнтовно три – чотири тижні. Проте термін може бути більшим у зв’язку з тим, що листи зі штучного каменю продаються під замовлення. Їх немає в наявності на нашому складі. Якщо колір каменю, який Ви обрали входить у складську програму офіційного дистриб’ютора, тоді доставка його здійснюється протягом одного тижня до нас на виробництво. Якщо ж декор пропонується під замовлення на заводі країни виробника, тоді термін постачання листа може бути продовжений до кількох місяців.

Купити підвіконня зі штучного каменю

Ми пропонуємо виготовлення підвіконь зі штучного каменю провідних світових брендів таких як CAESARSTONEVICOSTONESILESTONDEKTON, BELENCO, AVANT, ATEM.

Скористатися всіма цими перевагами Ви можете вже сьогодні. Наша компанія виготовляє вироби зі штучного і натурального каменю вже понад 20 років.

Якщо Ви хочете дізнатися про вартість підвіконь зі штучного каменю та замовити Вам потрібно:

Зателефонувати нам. Наші менеджери відразу нададуть Вам всю необхідну інформацію.

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне

Відвідати наші офіси за такими адресами: