Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Підвіконня з граніту

купити підвіконня з граніту

Гранітні підвіконня зарекомендували себе як еталон практичності, довговічності та гарного смаку. Підвіконня з граніту органічно впишеться в будь-який інтер’єр, додасть йому солідний вигляд і презентабельність. Таке підвіконня можна застосувати як ззовні та і всередині приміщення. Мінерали, які входять до складу природного каменю, надають йому неповторну красу та вишуканість. Граніт доступний у багатьох кольорах, відтінках та обробках поверхні. Ви неодмінно знайдете те, що припаде Вам до душі.

Переваги та особливості підвіконня з граніту

підвіконня з граніту

Вартість підвіконня з граніту

Вартість гранітного підвіконня залежить від розмірів та обраного Вами матеріалу. У нас на складі представлені граніти як українських родовищ, так і родовищ різних країн світу таких як Італія, Бразилія, Індія, Китай та ін. Відповідно вартість за м2 каменю теж буде різною. В середньому вартість за готове підвіконня розміром 1000*300*30 з українських гранітів коливається в діапазоні від 770 до 1100 грн, а вартість з імпортних – від 2000 грн і вище. На ціну підвіконня також впливає який тип торця Ви обираєте: прямий чи фігурний; яка товщина листа буде використана для виготовлення та ін.

Ціна на підвіконня з граніту формується наступним чином:

Також у нас є залишки листів, які ми продаємо за спеціальними цінами та діють знижки на певні види каменю. Якщо Вам потрібно одне чи два підвіконня тоді їх можна сміливо виготовити з акційного матеріалу, а кінцева вартість Вас приємно здивує.

Терміни виготовлення гранітного підвіконня

Термін виготовлення підвіконь з граніту складає орієнтовно три – чотири тижні.


Якщо Ви вже замовляли будь-які вироби з натурального каменю, то Ви знаєте, як важливо правильно вибрати підрядника. Наша компанія “Гранітбудекслюзив” забезпечує весь спектр робіт з виготовлення підвіконь з граніту – від консультацій, виїзду замірника до доставки та монтажу готового виробу.

Як замовити гранітне підвіконня за найкращою ціною

1. Визначте на нашому сайті в каталозі каменю з якого граніту мають бути виготовлені Ваші підвіконня, а також оберіть фасон торця.

2. Передзвоніть або замовте зворотний дзвінок і наш менеджер відповість на Ваші запитання.

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне

3. Ви можете відвідати наші офіси, які розташовані за адресами:


Якщо у Вас немає такої можливості, ми можемо вислати Вам кілька зразків граніту для того, щоб Ви зробили остаточний вибір.