Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту
Підвіконня з граніту

Гранітні підвіконня зарекомендували себе як еталон практичності, довговічності і гарного смаку. Підвіконня з граніту органічно впишеться в будь-який інтер’єр і додасть йому солідний вигляд і презентабельність.

Переваги та особливості підвіконня з граніту


Якщо Ви вже замовляли будь які вироби з натурального каменю, то Ви знаєте, як важливо правильно вибрати підрядника. Наша компанія “Гранітбудекслюзив” забезпечує весь спектр робіт з виготовлення підвіконь з граніту – від консультацій, виїзду замірника до доставки та монтажу готового виробу.

Як замовити гранітне підвіконня за найкращою ціною

1. Визначте на нашому сайті в каталозі каменю з якого граніту мають бути виготовлені Ваші підвіконня, а також оберіть фасон торця.

2. Передзвоніть або замовте зворотній дзвінок і наш менеджер відповість на Ваші запитання.

3. Ви можете відвідати наші виставкові зали, які розташовані за адресами: м. Луцьк, вул.Трункіна, 3 та вул. С. Бандери, 4; м. Рівне, вул. Млинівска,18.


Якщо у Вас немає такої можливості, ми можемо вислати Вам кілька зразків граніту для того, щоб Ви зробили остаточний вибір.

Отримати більш детальну інформацію та замовити підвіконня з натурального каменю Ви можете за наступними адресами та телефонами