Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Підлога з натурального каменю

Підлога з натурального каменю

Камінь міцний і невибагливий з усіх матеріалів, які застосовуються для покриття підлоги. Він не вимагає такого ретельного догляду, як паркет, не набухає, не зсихається і не схильний до подряпин так, як ламінат, не тріскається і не розколюється як керамічна плитка. Твердість натурального каменю вище, а термін його служби при правильному догляді практично необмежений.

ПІДЛОГА З МАРМУРУ

Мармур — це дуже незвичайний матеріал. У ньому добре поєднуються насичена колірна гамма, надзвичайний природний малюнок і хороші експлуатаційні характеристики. Всі ці якості люди оцінили ще в античності. З того часу підлоги з мармуру зайняли лідируючі позиції серед підлогових покриттів. Вони прикрашали будинки багатих городян Стародавнього Риму і Греції, а в середні віки — палаци європейських аристократів.

Переваги та особливості мармурової підлоги

Монтаж підлоги з мармуру

Найчастіше для укладання підлоги використовується мармурова плитка різного формату (30х30 см, 30х60 см, 60х60 см і т.д.). З допомогою плитки та поєднанням різних відтінків мармуру можна викладати різноманітні орнаменти на підлозі. Окрім плитки укладати на підлогу можна мармурові плити великих розмірів. Максимальний розмір плити залежить від її ваги та можливості доставки в приміщення. Це можуть бути розміри до 200 см по довжині та 100 см по ширині. Товщина мармуру для укладання підлоги – 2-3 см. Бетонна основа, на яку укладається мармур, повинна бути максимально рівною, особливо це стосується укладання великих плит. Для укладання підлоги застосовується спеціальний білий клей для мармуру. Температура повітря в приміщенні повинна бути не менше +5°C та не більше ніж +35°C. Шви між плитами затираються фугою або полімерною мастикою. Після укладання для вирівнювання та надання натурального блиску можна підлогу шліфувати та полірувати спеціальним обладнанням. Це дуже складний і відповідальний процес. Довіряєте його тільки професіоналам. На останньому етапі укладки для збільшення опірності мінералу до стирання і збільшення терміну експлуатації можна натирати його спеціальними засобами по догляду за каменем.

Переглянути та вибрати мармур для Вашої підлоги Ви можете на нашому сайті в каталозі каменю. Тут представлені зразки, які є у нас в наявності. Отримати більш детальну інформацію Ви можете звернувшись до нас за такими телефонами:

  1. + 38 050 339 91 95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 097 919 61 56 – офіс м.Рівне
Підлога з мармуру в Луцьку

ПІДЛОГА З ГРАНІТУ

Граніт — це вулканічна порода, що утворилася в процесі застигання магми, тому він має таку велику твердість і міцність. Обробляють цей природний ресурс тільки з допомогою алмазу. Гранітні підлоги можуть похвалитися великою колірною палітрою. Такі підлоги ідеально підходять для приміщень, де буває дуже багато людей. Наприклад, вестибюль вокзалу, торгові центри, веранда чи ґанок, коридор, передпокій або кухня.

Переваги підлоги з граніту

Укладання гранітної підлоги

Гранітна плитка різних розмірів (60х30 см, 60х60 см, 30х30 см) або ж плити іншого формату укладаються на бетонну основу на клейову суміш. Підготовлений розчин наносять шпателем для рівномірного розподілу суміші по площині. Мінімальна температура повітря повинна бути +5°C, а максимальна – +38°C. Недопустимі порожнечі під плиткою. Крім того можна укладати гранітну плитку на цементно – пісчаний розчин на бетонну основу. Тут важливо, щоб укладання відбувалося відразу після нанесення розчину. Шви між гранітними плитами – мінімальні. Їх можна затирати як звичайною фугою так і еластичними герметиками для натурального каменю. Герметики найкраще використовувати для підлог ззовні, так як вони мають здатність не пропускати воду та є стійкими до температурних перепадів. Підлогу з граніту можна укладати як з одного виду каменю, так і орнаментовану. Різноманіття  відтінків цього природного матеріалу дає можливість створювати неймовірні композиції.

Догляд за гранітною підлогою 

Незважаючи на те, що така підлога є найбільш невибагливою і довговічною необхідно дотримуватися кілька простих правил. По-перше, не вживайте чистячі засоби, що містять абразивні матеріали. По-друге, після вологого прибирання гранітну поверхню слід швидко протерти насухо. Цим Ви досягнете максимального блиску і яскравості малюнка. По-третє, навіть самий ретельний догляд не замінити професійним поліруванням. Після цього Ваша гранітна підлога буде виглядати як нова.Гранітні підлоги завжди були і будуть поза часом і модою. Це безпрограшне вкладення Ваших коштів.

Наша компанія виготовляє вироби з граніту протягом багатьох років. Наші співробітники допоможуть Вам вибрати граніт, розроблять дизайн-проєкт підлоги з натурального каменю, виготовлять, доставлять і встановлять готовий виріб. Звертайтеся до нас за наступними телефонами:

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне