Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Новий кварцит – silestone

Новий кварцит - silestone

Наша компанія постійно збільшує асортимент якісних кварцитів для виробництва стільниць, підвіконь, підлог та інших елементів інтер’єру. Сьогодні це лідируючий іспанський бренд – Silestone.

Silestone займається виробництвом кварцових антибактеріальних стільниць і входить до складу ексклюзивного Форуму Лідируючих Брендів Іспанії (Spanish Forum of Leading Brands), що нараховує 75 іспанських фірм.

1990 року народжується Silestone, матеріал, який не тільки поєднує в собі кращі природні якості каменю, але, більше того, – покращує їх. Це безумовний крок вперед у виробництві кам’яних матеріалів, який отримав швидке визнання як серед фахівців, так і серед кінцевих користувачів. Успіх нового матеріалу був настільки великим, що його відкриття послужило створенню нової категорії продукту: антибактеріальна кварцова стільниця.

Silestone від Cosentino, єдиний у своєму роді бренд, має неповторними властивостями та характеристиками, які перетворюють в унікальних і самих користувачів продукції Silestone. Ексклюзивні якості бренду послужили “вхідним квитком” у світ високої моди й сучасного дизайну.
Завдяки бездоганній репутації та реальних активів, що отримав світове визнання фахівців у сфері художнього оформлення, дизайну та архітектури, Silestone, який на сьогодні представлений в більш ніж 50 країнах світу, зарекомендував себе як міжнародний престижний бренд. Займає лідируюче місце у сфері своєї діяльності та в приклад іншим виробникам вкладає ресурси в науково-дослідні роботи та інновації для реалізації державних і приватних будівельних проектів 21 століття.

Кольорова гамма, яку ми можемо Вам запропонувати, представлена в нашому “Каталозі каменю