Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Гранітні сходи

Сходи з граніту раніше зустрічалися тільки у відомих і багатих будинках. І на це були свої причини. Цей елемент інтер'єру або екстер'єру підкреслював те, що господар цього будинку не тільки заможний, але і має гарний смак. Але сьогодні гранітні сходи доступні практично кожному. Їх можна використовувати як усередині, так і зовні приміщення. Вони не бояться води, перепадів температур, механічних впливів. 


 

Переваги сходинок з граніту

  • Міцність, зносостійкість — на багато сходів виробники дають гарантію 50 років, хоча вони прослужать набагато довше
  • Придатні для будь-яких кліматичних умов — граніт не боїться значних перепадів температур, підвищеної вологості і різних несприятливих зовнішніх факторів
  • Не вимагають спеціального догляду — звичайна вологе прибирання

 

       Способи монтажу гранітних сходів

  • Цільні сходинки — це монолітні вироби вже готові до укладання. Вони мають товщину від 100 до 250 міліметрів. Довжина і ширина — немає якихось стандартів, за Вашим бажанням. Завжди необхідно враховувати, що ці вироби мають значну вагу. Виготовляються гранітні сходи з великих кам'яних блоків. Цільні сходинки в основному використовують на вулиці. Тому необхідно, щоб їх поверхня була неслизькою. Необхідна шорсткість надається спеціальною термообробкою. Також для цієї мети використовують додаткові елементи — протиковзкі смуги. У більшості випадків цілісні гранітні сходи виготовляють за індивідуальними розмірами для конкретного об'єкта.
  • Накладні сходинки — це кам'яні плити різних розмірів, якими облицьовується основа сходів. Зробити сходи більш красивими можна обробивши торець сходинки. Форма обробки може бути стандартною або індивідуальною. Максимальна довжина гранітних сходинок без швів - до 3 метрів. Також такі сходи можуть збиратися з декількох частин.


Давайте підведемо підсумки. Сходи з граніту — це красиво, практично й престижно. Довірте виготовлення їх нам — і ми Вас не розчаруємо. Наші фахівці мають багаторічний досвід виготовлення та монтажу сходових конструкцій з граніту і мармуру. Телефонуйте — і наші менеджери допоможуть з вибором та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.