Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Сходи з натурального каменю

Там, де поряд з естетичністю необхідні висока міцність і зносостійкість, найкращим варіантом будуть сходи з каменю. Вони застосовуються як в житлових будинках, так і в громадських будівлях - музеях, виставкових галереях, ресторанах, приватних готелях і т.п. Крім того, цей матеріал відмінно підходить і для зовнішнього застосування: вхідні групи, оформлені сходами з натурального каменю, виглядають ефектно і респектабельно. Різноманітні види та кольорові відтінки каменю дозволяють виготовити сходи для будь якого інтер'єру, підкреслити розкіш чи стриманість обстановки, зробити її більш яскравою або світлою. З безлічі порід каменю найбільшого поширення набули граніт і мармур.
При будівництві сходів з каменю сьогодні застосовують два методи. Перший - це використання цілісних сходинок-блоків товщиною близько 15 см. Головним плюсом цього методу є те, що такий варіант монтажу практично не піддається ніяким впливам. Другий метод - це облицювання сходів гранітом, мармуром або іншим природним матеріалом. Він у кілька разів дешевший і сьогодні дуже популярний.


                               Переваги сходів з натурального каменю


  • Велика механічна міцність
  • Стійкість до зносу і як наслідок довговічність
  • Можна використовувати як всередині приміщення, так і зовні
  • Добре вписуються в будь-який інтер'єр
  • Підкреслюють Ваш смак 
     

У нашій фотогалереї широко представлений великий асортимент гранітних та мармурових сходів. Наша компанія надає повний спектр послуг з виробництва сходів, сходинок і балясин з натурального каменю - від індивідуальних дизайнерських рішень до виготовлення і монтажу. Наші фахівці допоможуть створити неповторний інтер'єр Вашого будинку за допомогою кам'яних сходів в самі короткі терміни і за доступною ціною. Пам'ятайте, що надаючи перевагу сходам з мармуру або граніту Ви вибираєте перевірену класику яка ніколи не вийде з моди.