Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Cтільниці зі штучного каменю

Сьогодні все більшою популярністю користуються стільниці зі штучного каменю. Завдяки великій кольоровій гамі кварциту, така стільниця відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, незалежно від того який спосіб життя Ви ведете чи якому дизайну надаєте перевагу.

Велику популярність штучний камінь завоював через свій склад та властивості. Кварцовий камінь на 94% складається з кварциту - найміцнішого мінералу, на 5% - з акрилової смоли та на 1% - пігменти, які забезпечують кольорову гаму. 


         Особливості штучного кварцового каменю

  • Міцність і довговічність
  • Стільниці зі штучного каменю дуже практичні, стійкі до подряпин, пошкоджень 
  • Стійкість до температурного і хімічного впливу. Стільниці не деформуються та не змінюють колір 
  • Екологічність і безпека для людини цього штучного матеріалу підтверджена численними дослідженнями та міжнародними сертифікатами 
  • Пожежостійкість - вироби з такого каменя не горять 
  • Завдяки своїй непористій структурі камінь не вбирає вологу, бруд, жир, бактерії, на ньому не залишаться сліди від кави, чаю чи червоного вина
  • Дуже добре миється, достатньо ганчірки, води та мила
  • Велика кількість кольорів - ось чому цей матеріал так люблять дизайнери

 

  Стільниці зі штучного каменю від Гранітбудексклюзив

Ми пропонуємо виготовлення стільниць зі штучного каменю провідних світових брендів таких як CAESARSTONERESTONE-Q,  VICOSTONE, SILESTON  , DEKTON, ATEM. Наша компанія проектує, виготовляє, доставляє та встановлює такі стільниці протягом вже багатьох років. У нас є все необхідне обладнання, а найголовніше кваліфіковані та досвідчені майстри. Окрім виготовлення стільниць, ми пропонуємо також мийки з кварциту під колір стільниці, які будуть гармонійно поєднуватися з робочою поверхнею. 

У нашому каталозі каменю Ви можете переглянути взірці штучного кварцового каменю. Телефонуйте - ми надамо Вам повну інформацію про вартість кварциту та вже готової стільниці.