Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Стільниці з натурального каменю

Ми пропонуємо виготовлення барних стійок, мийок, кухонних стільниць та стільниць у ванну кімнату будь-якої складності, використовуючи високоякісний камінь (мармур і граніт) кращих родовищ, а також штучний камінь провідних світових виробників. Ми допоможемо Вам реалізувати самі ексклюзивні дизайн-проекти. Вам залишиться лише зупинити свій вибір на одному з матеріалів.
Барні стійки, стільниці з натурального та штучного каменю виглядають по-справжньому урочисто та розкішно, прослужать Вам довгі роки.

Розкішна мармурова стільниця для ванної кімнати буде виглядати привабливо не один десяток років, їй не страшна корозія, розбухання і зміни у фактурі. Кам'яні плити здатні прикрасити самий простий і скромний інтер’єр. При цьому поверхня стільниці з каменю незвичайно легка у догляді – волога ганчірочка і мінімум засобів для миття та зусиль – все що необхідно для підтримки чистоти.

Стільниці, барні стійки з мармуру, граніту чи штучного каменю для кухні та ванної кімнати стають популярними не тільки у людей з великим достатком, а й у людей, які цінують єдність з природою. Адже камінь – один із самих твердих і довговічних матеріалів, який не втратить первісного блиску і внутрішнього сяйва кілька десятків років.


Окрім виготовлення ми пропонуємо монтаж стільниць та всі види послуг по обробці: вирізання отворів під мийки та робочі поверхні, свердління отворів під крани, підклейка мийок, армування. 


На нашому сайті в каталозі каменю широко представлені зразки імпортованих і українських гранітів, мармуру та штучного каменю. Ми пропонуємо штучний камінь таких виробників як: CaesarStone (Ізраїль), Silestone, Dekton (Іспанія), Vicostone (В'єтнам), Reston-Q (Китай), ATEM (Україна).

Переглянути виготовлені нашою компанією стільниці Ви можете у нашій фотогалереї.


Щоб отримати більш детальну інформацію та замовити стільницю з каменю звертайтеся за наступними  адресами та телефонами