Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Плитка з травертину

Травертин — вишуканий, популярний оздоблювальний матеріал. Плитка з травертину має безліч переваг, які розкриваються в естетичних і експлуатаційних якостях облицьованих поверхонь.Матеріал використовують в якості облицювального вже досить давно. Найбільш яскравим підтвердженням цього є величний Колізей, у спорудженні якого була застосована травертинова плитка, зберіг свою красу до наших днів.

Травертин — унікальний матеріал

Він утворюється з вапняка, який знаходиться протягом тривалого часу під тиском. Процес затвердіння може займати тисячоліття і не припиняється після видобутку та обробки матеріалу. Перетворення бікарбонату натрію в карбонат кальцію під дією кисню надає матеріалу більшої твердості. Окислення солей заліза, що містяться в травертині призводить до того, що блідий матеріал з часом набуває жовтого забарвлення.
Травертин не відрізняється різноманітністю відтінків. Найбільш поширений матеріал білого та жовтого кольорів. Червоний і яскраво-жовтий травертин видобувають в Ірані. У ньому містяться пігменти, які надають матеріалу більш насичене забарвлення. Білий і палевий травертин нерідко піддають обробці більш яскравими матеріалами. Найчастіше використовують фарбу і штукатурку.

Фізичні та експлуатаційні властивості плитки з травертину

Характерною особливістю травертину є високі тепло - і звукоізоляційні якості. Використання травертинової плитки дозволяє значно поліпшити мікроклімат приміщення, підвищити комфорт перебування в ньому. Обробка травертином привносить затишок, тепло та спокій.

Широкому поширенню матеріалу сприяла підвищена зносостійкість. Травертин протистоїть як негативним впливам, присутнім усередині приміщення, так і зовнішнього навколишнього середовища. Не менше значення мають декоративні властивості. Зовнішня фактура травертину схожа на камінь. Облицювання, виконане ним, виглядає дорого і розкішно. Це стосується не тільки внутрішньої, але і зовнішньої обробки будівель.

Область застосування

Призначення травертинової плитки визначається її товщиною. В обробці кухонь і ванних кімнат застосовують найтонші вироби. Для зовнішнього облицювання будівель призначена більш товста плитка. Травертин використовують не тільки в якості декору для поверхні стін як зовні, так і всередині, але і викладають підлоги.

Застосування травертину в якості підлогового покриття в багатьох випадках є найбільш оптимальним рішенням. Шорстка поверхня плиток попереджає випадки травм від падіння та ковзання. Ця властивість травертинової плитки особливо цінна для таких приміщень, як ванна кімната, де практично завжди волого, а на підлозі присутня вода.

Секрет популярності травертину

Травертиновую плитку використовують в облицюванні будівель і споруд на протязі багатьох століть. Вона володіє унікальними характеристиками, прекрасними декоративними властивостями. Травертин на відміну від аналогічних йому за властивостями матеріалів має більш доступну вартість. Ціна залежить від відтінку.
Вибір на користь травертинової плитки стане вірним рішенням для тих, хто бажає надати будинку вишуканого вигляду, стати щасливим володарем розкішно обробленої кухні або ванної кімнати.  

Плитка з травертину від Гранітбудексклюзив  

Ми пропонуємо широкий вибір плитки з травертину під замовлення. Травертинова плитка є різних розмірів, завдяки чому можна створювати різноманітні композиції при укладанні підлоги та облицюванні стін. Найпоширеніші розміри - 10*10 см; 20*40 см; 30*60 см; 15*30 см; 30*30 см. Окрім цього плитка відрізняється обробкою поверхі. Поверхня може бути необроблена, шліфована, шпатльована, залита та полірована, з фактурою "Антик", з колотими краями.