Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Мармурова плитка

marmurova-plytka

Мармурова плитка - відмінний облицювальний матеріал, стійкий до перепадів температури, негативних впливів зовнішнього середовища, який прослужить Вам довгі роки і буде радувати Вас та Ваших близьких унікальним природним малюнком. 

Така плитка виробляється з цільного шматка породи і зберігає при цьому всі унікальні властивості цього природного матеріалу. Потім поверхня шліфується і полірується. Ступінь обробки залежить від того, де вона буде використовуватися. Якщо це плитка для декорування стін, то вона більше полірується, а якщо для підлоги - то поверхня її буде більш шорсткою, щоб уникнути ковзання.

Використання плитки з натурального мармуру

Мармур володіє багатьма унікальними властивостями, які зумовили його застосування в будівництві і обробці приміщень. Багато років таку плитку застосовували для:

  • Укладання підлоги. Мармурову підлогу Ви ніколи не сплутаєте ні з чим іншим. Вона створить особливий мікроклімат в будинку, тому що камінь дихає. Це екологічно чистий матеріал
  • Ідеальний матеріал для облицювання інтер'єру і екстер'єру будівель - завдяки своєму унікальному малюнку і різноманіття відтінків
  • Традиційно використовується для ванних кімнат 

Купити мармурову плитку

У нас один з найбільших складів у Західному регіоні України. Ми пропонуємо мармурову плитку з Індії, Іспанії, Італії, Туреччини і Греції. Стандартні розміри 600х300х20 мм. і 600х600х20 мм. Але також ми можемо виготовити плитку потрібних Вам розмірів. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам з вибором.