Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Гранітна плитка

Плитка з граніту - популярний облицювальний природний матеріал, який завдяки своїм унікальним властивостям, використовується як для внутрішнього так і для зовнішнього оздоблення приміщень. Кольорова гамма цього природного каменю дуже різноманітна і охоплює великий спектр відтінків - від сірого до зеленого.

Властивості плитки з граніту

Гранітна плитка володіє такими ж фізико-механічними властивостями як натуральний граніт. Це один з найбільш міцних і твердих природних матеріалів. Завдяки цій особливості таку плитку дуже часто використовують в якості покриття для підлоги - вона практично вічна, так як не боїться стирання.
Ще одна особливість граніту - практично нульове поглинання води - робить його ідеальним облицювальним матеріалом для приміщень з високим вмістом вологи (басейни, лазні, сауни).

Види обробки і стандартні розміри гранітної плитки

Застосовуються наступні види обробки:

  • Поліровка - для отримання дзеркальної поверхні використовуються спеціальні полірувальні порошки і пасти
  • Термообробка - для отримання протиковзкої поверхні поверхня обробляється газовими пальниками. У результаті виходить шорстка поверхня.
  • Аквастоун - обробка поверхні високотемпературним плазмовим струменем. В результаті - поверхню з рельєфною структурою каменю.
  • Обробка алмазними щітками - для отримання ефекту "під старовину".

Лицювальна гранітна плитка має такі стандартні розміри: 600х600 мм, 600х300 мм, 300х300 мм. Також є можливість виготовити плитку за Вашими індивідуальними розмірами.

Купити гранітну плитку

Якщо Ви збираєтеся робити ремонт і ще не вирішили, яку плитку використовувати, то можете сміливо вибирати плитку з натурального граніту. На це є багато причин - це екологічний, натуральний матеріал. Він має дуже високу міцність, мале вологопоглинання, гарну морозостійкість. Велика гамма відтінків, фактур і видів обробки надає можливість втілити всі Ваші плани щодо облаштування будинку в життя.
Наша компанія займається виробництвом виробів з граніту вже більше 15 років. Подивитися наші останні роботи Ви можете наприклад у Львові чи Рівному. Ми випускаємо плитку з натурального каменю як стандартних, так і нестандартних розмірів, здійснюємо всі види обробки - полірування, термообробку, аквастоун. Замовте зворотній дзвінок і наші менеджери допоможуть Вам з вибором і нададуть хорошу знижку.