Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Плитка з натурального каменю

Природний камінь в якості підлогового покриття застосовується вже досить довго. На це є поважні причини - цей матеріал міцний, має довгий термін експлуатації, не вимагає особливого догляду, а найголовніше створює в будинку особливу атмосферу.

Гранітна плитка

Як відомо граніт має дуже високу міцність. Тому плитка, виготовлена з цього матеріалу, має необмежений термін експлуатації. Гранітні підлоги варто застосовувати в місцях, які щодня відвідують багато людей. Наприклад, залізничні вокзали або станції метро. Але завдяки великій різноманітності відтінків гранітну плитку застосовують не тільки в громадських місцях, але і в приватних будинках.

Мармурова плитка

Мармур традиційно використовують для оформлення ванних кімнат. Підлога з мармурової плитки не слизька, завдяки пористій структурі цього природного матеріалу. Мармурові плити використовують для оформлення інтер'єру віталень, кабінетів, бібліотек. Мармур завжди буде в моді.

Плитка з травертину

Травертин має специфічну структуру - його зовнішній шар схожий на поверхню дерева. В кольоровій гамі переважають яскраві бежеві і коричневі відтінки. Плитка з травертину застосовується в якості підлогового і настінного покриття, облицювання басейнів, камінів, фасадів. Це найпопулярніший облицювальний камінь в Латинській Америці.