Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Підвіконня з мармуру

Мармур багато років використовується як унікальний будівельний і обробний матеріал. Він - міцний, довговічний, має безліч розмаїть фактур і відтінків. Тому вже багато років з нього виготовляють різні елементи інтер'єру, в тому числі і підвіконня. Мармурове підвіконня здатне прикрасити будь-яке приміщення.

 

 

 

 

Переваги підвіконня з мармуру

По-перше, таке підвіконня зможе порадувати Вас практичністю і якістю. Вироби з мармуру не вимагають якогось особливого догляду - достатньо просто протирати пил. Ось ще які вигоди Ви отримаєте:

  • Цей природний матеріал не боїться різких перепадів температур. А це значить, що Ви можете встановлювати будь-які елементи системи обігріву (батареї, радіатори і т. д) поряд з виробами з мармуру
  • Цей натуральний матеріал не вбирає вологу. Тому ви сміливо можете встановлювати такі підвіконня на кухні або у ванній 
  • Мармур не вигорає під прямими сонячними променями — Ви не повинні турбуватися, що Ваші вікна виходять на сонячну сторону. Колір і фактура підвіконня не зміниться ніколи
  • Мармурові підвіконня відмінно виглядають як з пластиковими, так і з дерев'яними вікнами
  • Такі підвіконня дуже добре поліруються


Мармурові підвіконня — прикраса Bашого будинку або квартири

Сніжно-білі або бежевих відтінків мармурові підвіконня добре впишуться в інтер'єр Вашої спальні. А підвіконня з різних відтінків коричневого, зеленого, червоного, синього мармуру прикрасять Ваш кабінет, їдальню чи кухню. Такі підвіконня добре поєднуються з дерев'яними конструкціями та іншими елементами інтер'єру і надають йому закінчений вигляд.
Мармур досить делікатний матеріал, а процес виготовлення підвіконня з нього - складний, що вимагає високої кваліфікації і більшого досвіду. Наша компанія "Гранітбудексклюзив" вже багато років виготовляє різноманітні вироби з мармуру. Довірте виготовлення мармурових підвіконь для Вашого будинку професіоналам — і Ви не пошкодуєте. 

 

Отримати більш детальну інформацію та замовити підвіконня з мармуру Ви можете за наступними адресами та телефонами