Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Підвіконня з граніту

Гранітні підвіконня зарекомендували себе як еталон практичності, довговічності і гарного смаку. Підвіконня з граніту органічно впишеться в будь-який інтер'єр і додасть йому солідний вигляд і презентабельність.

 

 

 

 

 

Переваги та особливості підвіконня з граніту

  • Поверхня практично не схильна до механічних впливів (подряпини, відколи, тріщини) завдяки високій твердості. До відома, твердість граніту за 10-бальною шкалою Мооса дорівнює 7-8 одиниць. Для порівняння такий же показник для мармуру за цією ж шкалою дорівнює 4-5 одиниць
  • Граніт є чистим екологічним матеріалом
  • Величезний вибір фактур і відтінків здатний задовольнити найвишуканіші смаки 
  • Цей камінь ніяк не реагує на високі або низькі температури, вологу. Це дозволяє з успіхом застосовувати такі підвіконня зовні будівлі
  • Гранітні підвіконня не вигорають під впливом прямих сонячних променів
  • Довговічність дійсно є феноменальною і вимірюється десятиліттями
  • Не вимагають спеціального догляду


Якщо Ви вже замовляли будь які вироби з натурального каменю, то Ви знаєте, як важливо правильно вибрати підрядника. Наша компанія "Гранітбудекслюзив" забезпечує весь спектр робіт з виготовлення підвіконь з граніту - від консультацій, виїзду замірника до доставки та монтажу готового виробу.

Як замовити гранітне підвіконня за найкращою ціною

1. Визначте на нашому сайті в каталозі каменю з якого граніту мають бути виготовлені Ваші підвіконня, а також оберіть фасон торця. 

2. Передзвоніть або замовте зворотній дзвінок і наш менеджер відповість на Ваші запитання.

3. Ви можете відвідати наші виставкові зали, які розташовані за адресами: м. Луцьк, вул.Трункіна, 3 та вул. С. Бандери, 4; м. Рівне, вул. Млинівска,18; м. Львів, вул. Зелена 115б, каб.311.


Якщо у Вас немає такої можливості, ми можемо вислати Вам кілька зразків граніту для того, щоб Ви зробили остаточний вибір.

 

Отримати більш детальну інформацію та замовити підвіконня з натурального каменю Ви можете за наступними адресами та телефонами