Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Підвіконня з натурального каменю

У кожній квартирі, будинку, нежитловому приміщенні, офісі є підвіконня. Цей елемент не особливо помітний на загальному фоні, але вкрай необхідний. Наша компанія пропонує виготовлення підвіконь з природного каменю - мармуру та граніту, які завжди виглядають дуже вишукано.
Підвіконня з мармуру відрізняються неповторним візерунком, а промені сонця, відбиваючись від його гладкої поверхні, створять атмосферу затишку і тепла. Втім, цінність підвіконня з мармуру або граніту не тільки в естетиці. Завдяки властивостям каменю, таке підвіконня не втратить з часом форму, не буде страждати від конденсату, покриваючись темними плямами, його не пошкодить тепло від батарей – мармур та граніт це матеріали стійкі до температури. Кам’яне підвіконня невибагливе у догляді. Досить протерти пил вологою губкою і воно знову як нове. Проте, при прибиранні буль-яких елементів інрер’єру з мармуру слід дуже обережно використовувати миючі засоби із вмістом кислотних речовин, які можуть пошкодити поліровану поверхню і камінь втратить блиск.

Наша компанія “Гранітбудексклюзив” пропонує широкий вибір мармурових та гранітних плит для виготовлення підвіконь. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати ідеальний для Вашого інтер’єру варіант.  

І пам’ятайте, на такому підвіконні квіти виглядають просто чудово!

Отримати більш детальну інформацію та замовити підвіконня з натурального каменю Ви можете за наступними адресами та телефонами