Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Підлога з мармуру

Мармур — це дуже незвичайний матеріал. У ньому добре поєднуються насичена колірна гамма, надзвичайний природний малюнок і хороші експлуатаційні характеристики. Всі ці якості люди оцінили ще в античності. З того часу підлоги з мармуру зайняли лідируючі позиції серед підлогових покриттів. Вони прикрашали будинки багатих городян Стародавнього Риму і Греції, а в середні віки — палаци європейських аристократів.

 

 

Переваги та особливості мармурової підлоги

  • В будинку створюється комфортний мікроклімат завдяки пористій структурі каменю
  • Велика різноманітність текстур і відтінків дозволяє створити неймовірні композиції
  • Не боїться високих температур
  • Не вигоряє на сонці
  • Велика стійкість до зносу і довговічність
  • Мінімальний догляд

 

Монтаж підлоги з мармуру

Найчастіше для укладання підлоги використовується мармурова плитка різного формату (30х30 см, 30х60 см, 60х60 см і т.д.). З допомогою плитки та поєднанням різних відтінків мармуру можна викладати різноманітні орнаменти на підлозі. Окрім плитки укладати на підлогу можна мармурові плити великих розмірів. Максимальний розмір плити залежить від її ваги та можливості доставки в приміщення. Це можуть бути розміри до 200 см по довжині та 100 см по ширині. Товщина мармуру для укладання підлоги - 2-3 см. Бетонна основа, на яку укладається мармур, повинна бути максимально рівною, особливо це стосується укладання великих плит. Для укладання підлоги застосовується спеціальний білий клей для мармуру. Температура повітря в приміщенні повинна бути не менше +5°C та не більше ніж +35°C. Шви між плитами затираються фугою або полімерною мастикою. Після укладання для вирівнювання та надання натурального блиску можна підлогу шліфувати і полірувати спеціальним обладнанням. Це дуже складний і відповідальний процес. Довіряєте його тільки професіоналам. На останньому етапі укладки для збільшення опірності мінералу до стирання і збільшення терміну експлуатації можна натирати його спеціальними засобами по догляду за каменем.

 

Переглянути та вибрати мармур для Вашої підлоги Ви можете на нашому сайті в каталозі каменю. Тут представлені зразки, які є у нас в наявності. Отримати більш детальну інформацію Ви можете звернувшись до нас за такими адресами та телефонами