Ми в соціальних мережах

Луцьк +38 (0332) 75-79-40
Рівне +38 (0362) 61-09-03
Львів +38 (0322) 95-96-32
Зв'яжіться з нами

Брекчія

Назва "брекчія" походить від італійського слова breccia, що означає "порушення". В природі це гірська порода, складена з гострокутних зцементованих уламків.  Брекчія з граніту та мармуру в будівництві - це плити неправильної форми та розмірів різної товщини, поверхня яких пройшла обробку –полірування чи термообробку.

Застосування брекчії

Гранітна та мармурова брекчія має такі ж властивості, як і природний камінь: велика механічна міцність, стійкість до зносу та перепадів температури,  широка кольорова гама, довговічність. 

Завдяки цьому гранітну брекчію можна застосовувати для зовнішнього облицювання Вашої оселі, мощення прилеглої території. Сходи, площадка, цоколь, фасад виконані з брекчії прослужать Вам та виглядатимуть ефектно не один десяток років.

Дуже популярний цей матеріал і в ландшафтному оформленні. Різноманітність кольорових відтінків, фактури каменю та поєднання різних форм та розмірів дають можливість втілювати будь які дизайнерські рішення при укладанні садових доріжок, дворових та паркових алей, при оздобленні фонтанів, бордюрів, клумб, зон барбекю.

Створювати справжні шедеври - мозаїчну підлогу, панно, незвичайні малюнки на колонах - можна завдяки мармуровій брекчії, яка частіше всього застосовується в середині приміщення. Брекчія з мармуру підходить для облицювання камінів, ванних кімнат, підлоги, сходів, стін, колон, а також може використовуватися як окремий елемент меблів, наприклад стільниця.

Доступна краса

Так як по своїй суті брекчія - це обрізки від повноцінний мармурових та гранітних плит, то вартість її відповідно невисока. Це такий бюджетний варіант облицювання природним каменем Вашого будинку чи громадських закладів. Фактично за вдвічі меншу ціну Ви купуєте натуральний, надійний та міцний матеріал, який виглядатиме вишукано, стильно та елегантно.

Купити брекчію

Наша компанія пропонує гранітну та мармурову брекчію товщиною 2 та 3 см., поліровану, термооброблену.   Вартість брекчії - 100 грн/м2, упаковується на піддони у вигляді плит різних розмірів та форми. Крім продажу брекчії, ми також пропонуємо послуги по її укладанню, адже для того, щоб кінцевий результат був вражаючим, потрібні професіоналізм та знання всіх тонкощів роботи з цим матеріалом. Наші майстри мають багаторічний досвід та допоможуть Вам втілити усі Ваші ідеї в реальність. 

Для того, щоб купити гранітну та мармурову брекчію звертайтеся до нас за наступними адресами та телефонами