Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Культові споруди, пам’ятки архітектури з граніту

Культові споруди, пам'ятки архітектури з граніту

Граніт – природний камінь, який впродовж багатьох століть асоціюється з символом міцності і надійності, краси і блиску, розкоші і витонченості. Граніт відомий по всьому світу, і протягом багатьох тисячоліть цей натуральний камінь завжди використовувався там, де потрібні були ефектні композиції, архітектурні ансамблі і незламні монолітні стіни. Багато пам’ятників старовини, які виконані з граніту, збереглися до наших днів майже не втративши своєї первозданної форми.

Пам’ятники з граніту мають ряд безперечних переваг: міцність каменю дозволяє виготовляти скульптурні зображення підвищеної складності, довговічність граніту також не викликає сумнівів, зовні пам’ятники та скульптури з граніту виглядають солідно, надійно і монументально.

Граніт – стійкий до кислотних дощів, які примушують вчених-хіміків без кінця розробляти різноманітні захисні покриття та плівки для порятунку пам’яток архітектури та скульптур з різних порід каменю. Тому гранітних скульптур і пам’ятників ця проблема не стосується. Граніт успішно протистоїть всім руйнівним факторам атмосферного впливу. Завдяки високій щільності, граніт практично не поглинає вологу, ця властивість обумовлює ще одну його позитивну якість – підвищену морозостійкість.

Наші пам’ятники, стели та скульптури відрізняються високою якістю обробки граніту. Технології, що використовуються на нашому виробництві і високий професійний рівень підготовки наших майстрів дозволяє втілити в життя найскладніші за формою та обробкою архітектурні рішення.

Переглянути усі інші наші роботи Ви можете в галереї.

пам’ятки архітектури з граніту
Культові споруди з граніту