Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту
Каміни з натурального каменю

Ніщо не зробить Ваш будинок таким затишним, як камін з натурального каменю. Він як магніт притягує людей, а з ними і позитивні емоції. Як тільки камін з натурального каменю з’являється в будинку, він відразу стає улюбленим і найпопулярнішим його місцем. Сучасні технології дозволяють мати каміни не тільки власникам приватних будинків, але і жителям квартир.І якщо ще кілька десятків років тому, камін в квартирі на 5-му поверсі, був чимось неймовірним, то зараз, він все частіше стає класикою. Це можуть різні варіанти електрокамінів та біокамінів, облицьованих мармуром чи гранітом.

Переваги камінів з натурального каменю

Камін, оброблений мармуром або гранітом, має цілий ряд переваг, в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами:

Каміни з натурального каменю від Гранітбудексклюзив

Наша компанія пропонує каміни з різних видів натурального каменю: мармуру, граніту, травертину, онікса. Ми пропонуємо увесь спектр робіт: починаючи від замірів і дизайн проекту до монтажу готового виробу. Власне виробництво і багаторічний досвід роботи дозволяють нам гарантувати можливість виготовлення будь-якого каміну, який Ви тільки можете собі уявити. Будемо раді, якщо наші каміни принесуть тепло і затишок у Ваш будинок.

Отримати більш детальну інформацію Ви можете завітавши у наші офіси у Луцьку, Рівному та Львові або зв’язавшись з нами за наступними адресами та телефонами.