Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Фасади з натурального каменю

Фасади з натурального каменю

По одягу зустрічають – пам’ятаєте цю поширену фразу? Так от, фасад будівлі – це і є той самий «одяг», на який мимоволі звертаєш увагу в першу чергу. Фасади з мармуру та граніту здавна були уособленням рідкісної, неповторної краси, тісно сплетеної з неперевершеними якістю та надійністю. Водночас зовнішні роботи з подібним матеріалом вимагають від фахівців особливої ​​- найвищої кваліфікації.

Фасади з граніту можуть бути різними за якістю й обробкою лицьової сторони. Крім кам’яних плит, зовнішній вигляд фасаду може містити в собі найрізноманітніші елементи та деталі прикраси.
Мармурова плитка або декоративний камінь «самі по собі» можуть виглядати неперевершено, але для того, щоб їх краса «заблищала» по-новому на Вашому будинку, потрібен політ творчої думки художника і філігранність роботи майстрів.

Компанія “Гранітбудексклюзив” створить спеціально для Вас унікальний дизайн-проект фасаду з натурального каменю, який задовільнить Ваші вимоги. Мармурові плити, що створюють єдиний малюнок підлогового покриття, або розкішні сходи, які стануть безсумнівною «родзинкою композиції», припадуть Вам до смаку. Але, що найголовніше, ні яскравий блиск, ні насичений колір, ні оригінальний орнамент «не потьмяніють» з часом. Справжня краса, як відомо, нетлінна.

Фасади з натурального каменю в Рівному
Фасади з натурального каменю в Львові
Фасади з натурального каменю в Луцьку