Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Деякі факти про мармур, які ви могли і не знати

Деякі факти про мармур, які ви могли і не знати

Мармур сьогодні найпопулярніший природний матеріал, який ми використовуємо в будівництві та декорі приміщень протягом всієї нашої цивілізації.

З цим дивним природним матеріалом також пов’язано безліччю цікавих фактів. Ви напевно не знали деякі з них:


1. Слово “мармур” походить від грецького слова “μάρμαρος”, що означає білий або блискучий камінь.

2. Цей унікальний матеріал доступний в широкому діапазоні кольорів. Ви можете придбати мармурову плитку різних відтінків. Це дає велике поле діяльності для хорошого дизайнера. Доступні такі кольори основної палітри як: синій, червоний, чорний, білий, сірий і рожевий мармур.

3. Йому можна надати будь-яку форму.

4. Це універсальний камінь і може бути використаний для різних цілей. Мармуровий порошок може бути використаний в різних пластмасах, клеях і пастах.

5. Мармур успішно використовували протягом тривалого часу греки, римляни та інші цивілізації. Люди використовують його в якості будівельного матеріалу протягом понад 2000 років. Він надзвичайно міцний. Його міцність і щільність є основними причинами того, що досі збереглися Пантеон і Тадж-Махал.

6. Мармур буде ідеальним вибором для власників будинків, які стурбовані алергією.

7. Це жароміцний матеріал, він довго тримає тепло. А мармурова плитка допомагає тримати будинок в прохолоді влітку.

8. Дві мармурові плити не можуть бути ідентичними, але ви можете знайти найбільш підходящі по малюнку і забарвленню.

9. Тадж-Махал повністю складається з мармуру.

10. Він має безліч унікальних властивостей, які роблять його універсальним і корисним матеріалом для різних цілей. Цей популярний природний камінь використовується в скульптурі, архітектурі, фармакології, косметології, сільському господарстві, для виробництва фарб, паперу і в багатьох інших галузях.

11. Він є одним з видів метаморфічних порід.

12. Мармур утворений з вапняку і доломіту.

Є багато дивовижних фактів, які Ви можете дізнатися про нього. Він має цікаву історію. Люди використовують його, щоб створювати величні творіння з давніх часів. Є дуже багато пам’ятників і історичних будівель, які побудовані з використанням мармуру. Міцність і краса роблять його найпопулярнішим природним каменем у всьому світі.