Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту

Стільниці з кварциту

купити стільниці з кварциту

Сьогодні все більшою популярністю користуються стільниці зі штучного каменю. Завдяки великій кольоровій гамі кварциту, така стільниця відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, незалежно від того якому дизайну Ви надаєте перевагу.

Велику популярність штучний камінь завоював через свій склад та властивості. Кварцовий камінь на 94% складається з кварциту – найміцнішого мінералу, на 5% – з акрилової смоли та на 1% – пігменти, які забезпечують кольорову гаму. 

Стільниці з кварциту
стільниці з кварцового каменю

Особливості штучного кварцового каменю

Стільниці зі штучного каменю

Вартість стільниці з кварциту

Вартість стільниці залежить від вартості самого каменю. Кварцит продається листами, які мають стандартні розміри 3050*1400*20мм. Є листи більших форматів таких як 3126*1590*20мм, але не всі виробники такі виготовляють. Можна купувати половину листа, який має розмір відповідно 3050*700*20мм або 3126*795*20мм. Окрім розмірів має значення виробник кварциту. Як правило листи українського виробника коштують в діапазоні 480 – 780 дол., іноземних – від 700 дол. і вище. Це вартість лише самого каменю, який необхідний для Вашого виробу і в цю вартість не врахована вартість виготовлення, монтажу та доставки. Для точного прорахунку потрібно мати креслення чи проєкт.

Ціна на стільниці з кварциту формується наступним чином:

Термін виготовлення стільниці з кварцового каменю

Термін виготовлення стільниць з кварциту складає орієнтовно три – чотири тижні. Проте термін може бути більшим у зв’язку з тим, що листи зі штучного каменю продаються під замовлення. Їх немає в наявності на нашому складі. Якщо колір каменю, який Ви обрали входить у складську програму офіційного дистриб’ютора, тоді доставка його здійснюється протягом одного тижня до нас на виробництво. Якщо ж декор пропонується під замовлення на заводі країни виробника, тоді термін постачання листа може бути продовжений до кількох місяців.

Стільниці зі штучного каменю від Гранітбудексклюзив

Ми пропонуємо виготовлення стільниць зі штучного каменю провідних світових брендів таких як CAESARSTONEVICOSTONESILESTONDEKTON

BELENCO, AVANT, ATEM. Наша компанія проектує, виготовляє, доставляє та встановлює такі стільниці протягом вже багатьох років. У нас є все необхідне обладнання, а найголовніше кваліфіковані та досвідчені майстри. Окрім виготовлення стільниць, ми пропонуємо також мийки з кварциту під колір стільниці, які будуть гармонійно поєднуватися з робочою поверхнею. 

Переглянути усі інші наші роботи Ви можете в галереї.

Якщо Ви хочете дізнатися про вартість стільниці зі штучного каменю та замовити Вам потрібно:

Зателефонувати нам. Наші менеджери відразу нададуть Вам всю необхідну інформацію про стільниці з кварциту.

  1. +38 (050) 339-91-95 – офіс м.Луцьк
  2. + 38 (097) 919 61 56 – офіс м.Рівне

Відвідати наші офіси за такими адресами:

  1. м. Луцьк, вул. Трункіна,3
  2. м. Рівне, вул. Млинівська, 18