Гранітбуд – виготовлення, доставка та встановлення виробів з граніту, мармуру, травертину, кварциту
Cтільниці з кварциту

Сьогодні все більшою популярністю користуються стільниці зі штучного каменю. Завдяки великій кольоровій гамі кварциту, така стільниця відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, незалежно від того який спосіб життя Ви ведете чи якому дизайну надаєте перевагу.

Велику популярність штучний камінь завоював через свій склад та властивості. Кварцовий камінь на 94% складається з кварциту – найміцнішого мінералу, на 5% – з акрилової смоли та на 1% – пігменти, які забезпечують кольорову гаму. 

Особливості штучного кварцового каменю

Стільниці зі штучного каменю від Гранітбудексклюзив

Ми пропонуємо виготовлення стільниць зі штучного каменю провідних світових брендів таких як CAESARSTONE, RESTONE-Q,  VICOSTONE, SILESTON, DEKTON, ATEM. Наша компанія проектує, виготовляє, доставляє та встановлює такі стільниці протягом вже багатьох років. У нас є все необхідне обладнання, а найголовніше кваліфіковані та досвідчені майстри. Окрім виготовлення стільниць, ми пропонуємо також мийки з кварциту під колір стільниці, які будуть гармонійно поєднуватися з робочою поверхнею. 

У нашому каталозі каменю Ви можете переглянути взірці штучного кварцового каменю. Телефонуйте – ми надамо Вам повну інформацію про вартість кварциту та вже готової стільниці.